Kawa ziarnista JULIUS MEINL - ESPRESSO DELIGHT 1KG

Symbol produktu: KA_JM_DELIGHT

139,00 zł
Brutto
Ilość

Firma założona przez Juliusa Meinla I w 1862 roku w Wiedniu.

Julius Meinl jest jednym z najstarszych palaczy kawy na świecie. Kupujemy zielone ziarna kawy bezpośrednio w krajach pochodzenia, w których cieszymy się długotrwałymi relacjami z plantatorami kawy. Julius Meinl jest również jednym z pierwszych bezpośrednich importerów herbaty w Europie.

PRZYJEMNOŚĆ W PERFEKCJI

CREMA ESPRESSO Delight

Idealnie zrównoważona mieszanka z certyfikatem UTZ, łącząca pięć najwyższej jakości kaw.

BOGACTWO I HARMONIA SMAKU

Podobnie jak symfoniczne arcydzieło, ta zachwycająca mieszanka ewoluuje i zaskakuje swoich odbiorców. Od razu robi na tobie wrażenie dużą ilością cremy o intensywnym orzechowym kolorze. Ta dobrze zbalansowana mieszanka ma bogate, gęste body, a także przyjemny, subtelny akcent cytrynowej kwaosowści, a intensywny czekoladowy smak, czyni tę mieszankę jeszcze bardziej niezapomnianą w smaku. Profil palenia tej kawy został tak dobrany, żeby jeszcze bardziej wzmocnić wrażenia podczas picia espresso

NAJLEPSZE POCHODZENIE

Ten niesamowity smak opiera się na odpowiednio zbalansowanej kompozycji kaw, z których każda wnosi do mieszanki niepowtarzalny akcent. Na przykład Arabica Brazylia Santos wyróżnia się wyjątkową czekoladową słodyczą. Wynika to ze szczególnych cech regionu, szczególnie w rejonach Cerrado, Matas de Minas, Mogiana i Sul de Minas. Kawy pochodzą z upraw, gdzie owoce są zbierane selektywnie, tylko wtedy, gdy są w pełni dojrzałe i smakują najlepiej.

LEPSZY ZBIÓR, LEPSZE ŚRODOWISKO, LEPSZE ŻYCIE

W celu zapewnienia stałego smaku i jakości, Julius Meinl prowadzi niezawodną współpracę z plantatorami kawy. Dzięki sojuszowi z UTZ, Julius Meinl wspiera poprawę lokalnej edukacji, warunki pracy, ochronę środowiska i efektywność upraw. Maria Aparecida Silva, właścicielka Sítio Ribeirão da Onça: swtierdza: „Kawa od zawsze była naszym źródłem dochodu, więc wzrost jej jakości jest jednym z naszych kluczowych celów. W związku z tym musimy robić więcej za mniej. Jest to możliwe tylko przez odpowiednie zarządzanie. UTZ daje nam narzędzia do zarządzania i wskazuje obszary, gdzie potrzebne są ulepszenia. * Julius Meinl, dzięki współpracy z UTZ, z dumą wspiera programy, które pomagają osiągnąć lepszą jakość zbiorów kawy, lepsze środowisko i lepsze życie dla rolników i świata.

Rodzaj ziarna - ARABICA, ROBUSTA

Stopień palenia -  4/6

Crema - GĘSTA I TRWAŁA

Aromat - BOGATY I OWOCOWY

Kwasowość - 5/10

Słodkość - 6/10

Body - 7/10

Smak - SUBTELNE NUTY CYTRUSÓW I CZEKOLADOWY POSMAK

KA_JM_DELIGHT
18 szt.

14 innych produktów w tej samej kategorii: