EKSPRES DO KAWY GAGGIA LA SOLARE

Symbol produktu: 403

25 739,01 zł
Brutto

Ekspres do kawy Gaggia La Solare to elegancja i łatwość obsługi w jednym. Profesjonalny ekspres idealny do gastronomii i biura, który przygotuje do 200 kaw dziennie. Gagia La Solare posiada przyłącze do wody.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

EKSPRES DO KAWY GAGGIA LA SOLARE

Automatyczny eskpres do kawy Gaggia La Solare to prawdziwy klejnot w ofercie kultowej włoskiej marki profesjonalnych ekspresów do kawy Gaggia Milano. Gaggia La Solare został zaprojektowany z myślą o kawiarniach, cukierniach, małych hotelach, piekarniach, salach konferencyjnych i wymagających konsumentach. Ekspres dziennie może przygotować nawet do 200 filiżanek kawy czarnej i mlecznej. Gaggia La Solare to połączenie wyjątkowej elegancji, najnowszych innowacji technologicznych i dbałości o detale, które tworzą niepowtarzalny ekspres do kawy. Wyjątkowy smak kawy, prostota obsługi i bezpieczeństwo – to wszystko znajdziesz w La Solare.

Wyjątkowa elegancja La Solare przejawia się w subtelnych liniach projektu, które łączą się z doskonałym wykonaniem. Aluminiowe profile, które emanują niepowtarzalnym blaskiem, diodowe podświetlenie LED obszaru dozowania oraz błyszczące elementy ze stali nierdzewnej to tylko niektóre z cech, które świadczą o nieustannej trosce o detale już od etapu projektowania.

Jednak dbałość o szczegóły w ekspresie Gaggia nie ogranicza się jedynie do wyglądu. Gaggia La Solare została stworzona z myślą o prostocie obsługi i intuicyjności. W trybie samoobsługowym, dostępnym poprzez 7-calowy ekran dotykowy, klienci mogą wybierać i dostosowywać swoje ulubione napoje z łatwością. Intefejs użytkownika można programować i konfigurować. W menu jest dostępnych do 5 kategorii napojów oraz 10 selekcji na każdej stronie.

Ekspres korzysta z ulepszonej technologii spieniania mleka, która gwarantuje wysokiej jakości gorące specjały na bazie spienionego mleka. Gaggia La Solare umożliwia użytkownikom ustawianie ilości pianki mlecznej dla każdej receptury. Urządzenie jest wyposażone w programowalne cykle czyszczenia, które sprawiają, że higiena jest na najwyższym poziomie. Przy codziennym czyszczeniu nie ma potrzeby demontażu spieniacza oraz ręcznego czyszczenia, dzięki funkcji Plug&Play wszystko odbywa się automatycznie.

Najnowsza innowacja, jednostka zaparzająca Z4000 iX, to kolejny krok w kierunku doskonałości. Dzięki podgrzewanej komorze ze stali nierdzewnej, zapewnia ona stabilność temperatury i jakości parzenia na najwyższym poziomie. To oznacza, że każda filiżanka kawy przygotowywana przez La Solare jest niezmiennie doskonała, niezależnie od godziny dnia. Z4000 iX daje także możliwość rozszerzenia menu o różnorodne napoje.

W ekspresie do kawy Gaggia La Solare bezpieczeństwo jest priorytetem zarówno operatorów, jak i konsumentów. Gaggia La Solare spełnia najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dzięki technologii Pure Zone®, dotykowy jest chroniony przed rozwojem drobnoustrojów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, nawet przez 5 lat. Pure Zone® jest wodoodporna i kompatybilna z różnymi środkami czyszczącymi.

 

Aplikacja mobilna Coffee APPeal umożliwia klientom dokonywanie zakupów bez dotykania ekranu. Wystarczy zeskanować kod QR na ekranie La Solare i wybrać swój ulubiony napój, bez konieczności udostępniania danych osobowych.

Ekspres do kawy posiada przezroczysty 1 zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1200 g oraz 2 zbiornik na substancje rozpuszczalne o pojemności do 1500 g każdy. Takie połączenie umożliwia przygotowanie kaw czarnych, specjałów mlecznych i specjałów z czekoladą w proszku.

Pojemność profesjonalnej zmiennej komory zaparzającej wynosi 7- 14 g. La Solare posiada boczną dyszę gorącej wody. Gaggia La Solare jest wyposażony w przyłącze wody.

Ekspres jest przyjazny dla środowiska, oferując tryb oszczędzania energii. Dodatkowo, posiada wbudowaną łączność Wi-Fi/Bluetooth, oraz jest kompatybilny z Amiclo i Coffeed. W ekspresie znajduje się port USB.

W zestawie z ekspresem znajduje się: zestaw do samodzielnego podawania wody, tabletki do czyszczenia obiegu mleka, tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy. Dodatkowo można dokupić: lodówki o pojemności od 4,5 do 7 litrów, z możliwością zamontowania również podgrzewacza filiżanek

 • Wysokość: 788 mm
 • Szerokość: 368 mm
 • Głębokość: 583 mm
 • Zbiornik na kawę: 1200 g
 • Zbiorniki na substancje rozpuszczalne: 1500 ml
 • Profesjonalna zmienna komora zaparzająca: 7-14 g
 • Wyświetlacz: Dotykowy Kolorowy 7"
 • Regulowana dysza: 72-167 mm
 • Waga: 47 kg
 • Moc: 3200 W
 • Napięcie: 230-240 V
 • Częstotliwość: 50-60 Hz
 • Ciśnienie: 15 bar
 • Podwójna dysza do dozowania kawy i mleka: Tak
 • Młynek: Ceramiczny
 • Obudowa: Stal nierdzewna, aluminium
 • Spienianie mleka: Automatyczne
 • 2 kawy jednocześnie: Tak
GAGGIA
403
1 szt.

16 innych produktów w tej samej kategorii: