EKSPRES DO KAWY GAGGIA LA BRILLANTE

Symbol produktu: 402

18 809,99 zł
Brutto

Gaggia La Brillante idealny do biur, hoteli, sali konferencyjnych. Gaggia La Brillante posiada duży wyświetlacz i innowacyjnym spieniaczem PrimeMilk. Ekspres jest wyposażony w przyłącze wody.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

EKSPRES DO KAWY GAGGIA LA BRILLANTE

Gaggia przedstawia najnowszy automatyczny ekspres do kawy, Gaggia La Brillante, który łączy w sobie estetyczny design z zaawansowaną technologią, aby dostarczyć wyjątkowe doznania kawowe. Nazwa ekspresu La Brillante ma podkreślić niezwykłość tego urządzenia, które wyróżnia się na tle innych genialnymi, cennymi i rzadkimi umiejętnościami.

Gaggia La Brillante to nowoczesne urządzenie zaprojektowane z myślą o kawiarniach, małych hotelach, piekarniach i wymagających konsumentach. La Brillante to połączenie elegancji, wydajności i innowacji, które z pewnością zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających miłośników kawy.

Ekspres La Brillante posiada przezroczytsy 1 zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 600 g oraz 1 zbiornik na substancje rozpuszczalne o pojemności do 900 ml. Takie połączenie umożliwia przygotowanie kaw czarnych, specjałów mlecznych i specjałów z czekoladą w proszku.

Ekspres Gaggia posiada nowoczesny spieniacz do mleka PrimeMilk, który reguluje piankę z wyświetlacza i programowalne cykle czyszczenia Plug&Play, które zapewniają higienę na najwyższym poziomie. Na froncie urządzenia znajduje się duży wyświetlacz dotykowy, dzięki któremu obsługa jest czytelna, prosta i intuicyjna. Pojemność profesjonalnej zmiennej komory zaparzającej Z400 wynosi 8, 14 lub 16 g, a jego dzienna wydajność to 100 filiżanek. La Brillante posiada dwa bojlery o pojemności 0,5 l do kawy i gorącej wody. Utrzymanie czystości ekspresu codziennie jest teraz łatwiejsze, dzięki opcji wyjęcia pojemnika na fusy bez konieczności wyciągania całej tacki.

Ekspres Gaggia La Brillante jest wyposażony w przyłącze wody

 

FUNKCJONALNOŚĆ AUTOMATYCZNEGO ESKPRESU GAGGIA LA BRILLANTE

Nowoczesny design: Ekspres wyróżnia się minimalistycznym i nowoczesnym wyglądem z elementami w kolorze pomarańczowym. Zastosowane materiały najwyższej jakości oraz konfigurowalne ramki LED RGB nadają mu elegancji i włoskiego stylu.

Intuicyjny interfejs użytkownika: Ekspres jest łatwy w obsłudze zarówno dla personelu, jak i klientów w trybie samoobsługi. 7-calowy ekran dotykowy i logiczna architektura menu ułatwiają korzystanie z urządzenia. Ponadto, ekran oferuje przydatne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów.

Spienianie mleka PrimeMilk to najnowocześniejsza technologia spieniania mleka. Dzięki tej innowacyjnej technologii, użytkownicy mogą elektronicznie regulować ilość piany mlecznej, dostosowując ją do konkretnej receptury. La Brillante jest wyposażony w pełni automatyczne cykle czyszczenia, które można programować i konfigurować bezpośrednio z ekranu dotykowego. To również ułatwia proces czyszczenia i konserwacji ekspresu, dzięki czemu higiena użytkowania jest na najwyższym poziomie.

Wysoka wydajność: Mimo swojej kompaktowej obudowy, Gaggia La Brillante oferuje szeroki zakres możliwości. Możesz wybierać spośród 4 kategorii napojów i aż 8 selekcji na każdej stronie menu.

Możliwość zmiany parametrów: Urządzenie umożliwia dostosowanie interfejsu użytkownika poprzez zmianę ikon i tła oraz dostęp do programowania, co pozwala dostosować je do indywidualnych potrzeb.

Podstawka z podświetleniem LED: Podstawka pod filiżanki jest bardzo szeroka (16 cm), a dodatkowo podświetlona diodami LED. Ekspres posiada dwa poziomy uchwytów na kubki.

Energia i łączność: Ekspres La Brillante jest przyjazny dla środowiska, oferując tryb oszczędzania energii. Dodatkowo, posiada wbudowaną łączność Wi-Fi/Bluetooth, oraz jest kompatybilny z serwisami Coffeed oraz AmiClo, co ułatwia monitorowanie i zarządzanie urządzeniem. W ekspresie znajduje się port USB

Dla zainteresowanych istnieje wiele opcji dodatkowych dostępnych na życzenie, takich jak: pojemniki na kawę ziarnistą 1,1 kg, zbiorniki na substancje rozpuszczalne 1,4 l, podgrzewany blok kawowy Z4000 iX (14 lub 21g) oraz moduł łączności 4G. W takim przypadku należy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi.

W zestawie z ekspresem znajduje się: zestaw do samodzielnego podawania wody, tabletki do czyszczenia obiegu mleka, tabletki do czyszczenia ekspresów do kawy.

Dodatkowo można dokupić: lodówki o pojemności od 4,5 do 7 litrów, z możliwością zamontowania również podgrzewacza filiżanek.

Wysokość: 629 mm

Szerokość: 308 mm

Głębokość: 570 mm

Zbiornik na kawę: 600 g

Zbiornik na substancje rozpuszczalne: 900 ml

Pojemność bojlera na kawę: 500 ml

Wydajność bojlera ciepłej wody i pary:500 ml

Profesjonalna zmienna komora zaparzająca: 8, 14 lub16 g

Wyświetlacz: Dotykowy 7"

Waga: 29 kg

Moc: 1900 W

Napięcie: 230-240 V

Częstotliwość: 50-60 Hz

Ciśnienie: 15 bar

Regulowana wylewka kawy: do 160 mm

Wylewka wody: do 146 mm

Młynek: Ceramiczny

Obudowa: Stal nierdzewna

Spienianie mleka: PrimeMilk

Kawa mielona: Nie

2 kawy jednocześnie: Tak

Przyłącze wody: Tak

GAGGIA
402
1 szt.

16 innych produktów w tej samej kategorii: