WMF Perfection 840L Ekspres automatyczny

Symbol produktu:

8 404,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Ekspresy do kawy WMF

Ekspresy do kawy WMF to urządzenia najwyższej jakości. Przy ich produkcji staraliśmy się połączyć nie tylko funkcjonalność, lecz także niepowtarzalny, elegancki design. Dzięki temu urządzenia pasują do każdej kuchni i pozostają ponadczasowe. Ich niezawodność pozwala na długotrwałe użytkowanie i cieszenie się wspaniałym smakiem ulubionej kawy każdego dnia. Smaczne poranki z pobudzającym espresso i romantyczne wieczory z kawami mlecznymi oraz deserowymi. Z ekspresami WMF to możliwe.

Wśród ekspresów do kawy WMF możemy znaleźć kilka rodzajów maszyn. Dla miłośników wygody i szybkiej pracy polecamy ekspresy automatyczne WMF Perfection. Wystarczy kilka sekund, by cieszyć się wspaniałym smakiem i aromatem kawy - niezależnie czy chcemy otrzymać napój mleczny czy esencjonalną czarna kawę.

Dla tych, którzy szczególnie upodobali sobie mocny napar kawowy, polecamy ekspresy do kawy WMF kolbowe i przelewowe. Pozwalają one na wydobycie z ziaren wszystkiego, co najlepsze. Kolekcję kawową WMF uzupełniają akcesoria - m.in. eleganckie szklanki i filiżanki.

WMF
1 szt.

Opis

Stan
Nowy
EAN
3016661165917
Kod producenta
8010001054

16 innych produktów w tej samej kategorii: