Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

-

Kawa i VENDING

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-36 z 89 pozycji

Aktywne filtry

Lamart VASO LT9012 Zestaw szklanek CAPPUCCINO...

Cena 53,99 zł

Zestaw modnych i stylowych szklanek z podwójnymi ściankami przeznaczonych cappuccino. ...

Zestaw modnych i stylowych szklanek z podwójnymi ściankami przeznaczonych cappuccino. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu szklanki charakteryzują się wysoką odpornością na wysokie i niskie ...

Herbata liściasta nie jest wyłącznie czymś do picia. Podobnie z aromatyczną kawą, jest o styl bycia, styl życia, przyjemność i niezwykła przygoda, jaką możesz rozpocząć dzięki szukaniu produktów w tej kategorii. Oferujemy najlepsze szczepy liściaste oraz doskonałej jakości ziarna kawowe pochodzące z różnych regionów świata. Odkryj je wszystkie!

Co oferujemy w kategorii kaw i herbat?

Kawę i herbatę piją niemalże wszyscy, ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że ich właściwe picie to nie tylko dobre gatunki, użyte do przygotowania napoju, ale także sposób przygotowania. Dlatego my oferujemy nie tylko samą kawę czy herbatę różnych rodzajów, ale także wyposażenie pozwalające je przyrządzać. Oferujemy między innymi herbaty indyjskie, zielone, czarne oraz białe.

Różne marki, doskonały smak kaw i herbat

Nasi dostawcy to najlepsze firmy na rynku. Znajdują się wśród nich uznane marki jak Dilmah, Ahmad Tea czy Basilur, ale także mniej znane, wykwintne odmiany kawy, jakie proponuje Julius Meinl. Oferujemy kawyherbaty o różnych smakach, dzięki czemu każdy może znaleźć tu coś dla swojego podniebienia. Zapraszamy do przeszukania całej naszej oferty dla miłośników aromatycznych kaw i różnorodnych herbat, by znaleźć coś doskonale dopasowanego do kubków smakowych. Warto znaleźć rozwiązanie dla siebie, by sprawiać sobie przyjemność każdego dnia. Choćby te kilka minut. Sprawdź!