Filtruj według

Ekspresy do kawy JURA

Jest 41 produktów.

Pokazano 1-36 z 41 pozycji

Aktywne filtry

JURA S8 Chrome (EA)

Cena 7 839,99 zł
Profesjonalny młynek Aroma 
Profesjonalny młynek Aroma wyróżnia się o 12,2%* głębszym ...
Profesjonalny młynek Aroma 
Profesjonalny młynek Aroma wyróżnia się o 12,2%* głębszym aromatem mielonej kawy i niezmiennie wysoką jakością mielenia przez cały okres trwałości. ...

Profesjonalny ekspres w Twoim domu? Teraz to możliwe! Wybieraj spośród najlepszych możliwości i nie zapomnij, że w tej kategorii oferujemy coś specjalnego. Wysokiej klasy ekspresy do kawy JURA to doskonała kawa w Twojej domowej filiżance. Chcesz sięgnąć po ten niezwykły napój z prawdziwego zdarzenia?

Jakie są ekspresy JURA?

Wyjątkowa finezja z niezawodnym wykonaniem – to łączą w sobie projektanci ekspresów do kawy JURA, które zostały stworzone z myślą o użytkownikach indywidualnych i gastronomiach, a przede wszystkim z myślą o smaku kawy. Dzięki temu niezawodne, automatyczne ekspresy korzystające z ciśnienia 15 barów mogą znaleźć się w Twojej kuchni. Nie czekaj na nie! To one czekają na Ciebie.

Sprawdź naszą ofertę ekspresów do kawy JURA

Wyjątkowa gama produktów JURA czeka na Ciebie w naszym sklepie. Zachęcamy, byś zerknął na nie, jeśli zależy Ci na kawie wyjątkowej, aromatycznej, doskonale przyrządzonej i przygotowanej tylko dla Ciebie. Zajrzyj do nas i sprawdź smak sam!